Odpowiedzi konkursowe

Konkurs został rozstrzygnięty! Polub naszą stronę na Facebooku LINK aby śledzić nowe konkursy i newsy DF West!

Szanowni Konkursowicze ! Przypominamy, że w Konkursie można brać udział wyłącznie osobiście dokonując jednego zgłoszenia, diament zostanie wydany wygranemu wyłącznie na podstawie okazania dowodu osobistego, którego dane będą spójne z wpisem konkursowym.

Przypominamy też, że jedna osoba może głosować na każdy wpis wyłącznie raz, w tym niedozwolone jest używanie zewnętrznych serwerów i.t.p.

DF West firma znana. Przez wszystkich jest lubiana. W złoto,diamenty inwestuje. Zyski twoje gwarantuje. Sławą cieszy,radą radzi. Dobrą drogą poprowadzi. Niech nagrodą będzie diament,a jak nie to będzie lament.

MaM PrOpOzYcJe dla wszystkich :) :D
Jak wygram DIAMENT ..... ehhh ahhh ohhh moje serce przepełni się ogromna radością, a w związku z TYM, zaproszę wszystkich konkursowych ludzi i Cały Tim DF West na Moją aromatyczną, pachnącą cynamonem szarlotkę mniam :)

Każdy jakieś ma marzenia, czasem trudne do spełnienia. Dobra praca, samochody albo skok do zimnej wody. Ja to Wszystko w zyciu miałam lecz diamentu nie dostałam. Teraz przyszła taka pora,żeby spełnić swoje rządze i zawalczyć tak jak umiem o marzenia - nie pieniądze. Blask diamentu mi się marzy, nie kupiony lecz wygrany, wiec ten konkurs Tak jak widać do mnie chyba skierowany. Jak nie wygram nic nie tracę ,przecież nadal mam swą prace.

Jurorze diamentowy,
Daj wygrać kamień kolorowy,
Kamień szlachetny, wygładzony
Elegancko obrobiony
Janusz i Grażyna się radują
Smak wygranej już dziś czują
A właściwie to klientka
Moja żona decydentka

Kim jesteś !
Jesteś zwycięzcą !
Kim jesteś !
Jesteś zwycięzcą !
Dasz radę, dobiegniesz do tej mety,
I będziesz diamentem !

Co doda Ci blasku, zatrzyma wszystkie Twe sekrety?
Wiadomo, to diament - najlepszy przyjaciel kobiety!
A żeby nie było nędzy, wart musi być 10 tysięcy!
Pomóż mi wygrać, daj lajka swojego, żeby to cudo trafiło do pudełka mego.

Diament od zawsze był symbolem doskonałości. Noszony jako oszlifowany brylant przynosi noszącemu radość i szczęście, równocześnie dodając odwagi. Wszystkie wyżej wymienione jego cechy dodałyby mi w życiu śmiałości do podejmowania nowych wyzwań. Dodatkowo, jako jubiler-amator wykonałabym dla niego autorską oprawę, dzięki czemu mogłabym mieć go zawsze przy sobie, najlepiej jako wisior przy sercu.

Nie robię rzeczy wielkich ani kariery, lecz to nie stanowi bariery, by raz w życiu poczuć się PRESTIGE-owo, a może nawet z WEST rozpocząć życie na nowo. ZAWSZE JEST DOBRA PORA odkryć w sobie INWESTORA

Szanowni Państwo. Ja powinienem otrzymać diament. Dlaczego? Bo ten diament posłuży mi do wręczenia pierścionka zaręczynowego mojej ukochanej. Dlatego moja kandydatura powinna być wzięta pod uwagę. Jak zauważyłem, ktoś oferuje szalotkę. Ja oferuję więcej, upiekę wam każde ciasto jakie chcecie (posiadam tytuł mistrza cukiernictwa). Dodatkowo zaproszę na lampkę wina. Na DF West nigdy się nie zawiodłem i gorąco wierzę że wspaniali ludzie którzy tu pracują docenią moją kandydaturę i dokonają słusznego wyboru.

Moj diamencie bardzo upragniony
Pelen blysku
Zmien sie w posladki przyszlej zony
Moze byc z odzysku

Sam jestem niczym diament nieoszlifowany;)ale mam na zdobycie szlifów plany.Za inwestycje chce się zabrać fest,zainwestować z DF WEST.Ten diament inwestując z Wami oszlifuje,Prestige własny podbuduje!

Są takie rzeczy o jakich nigdy nam się nie śniło. A gdyby nawet... to czy można wyskoczyć szybko ze swojego snu i marzenie zamienić w rzeczywistość? Można! Szeptucha zdradziła tę wiedzę tajemną, gdy byłam jeszcze dziecięciem. \"Będą Cię nęcić złotem i mamoną. Podadzą w kielichu napój zdradziecki. A wszystko po to, byś nigdy się już nie obudziła! Ale pamiętaj jedno moje dziecko! Jeśli posiądziesz na własność magiczny diament, będziesz mogła zabrać ze swojego snu wszystko czego zapragniesz. Klejnot to niepokonany, niezniszczalny i piękny. Gdy ujrzysz go po raz pierwszy, będziesz wiedziała, że szukałaś go przez całe swoje życie\". I choć Szeptuchy już ze mną nie ma, ja pamiętam jej mądre słowa. Dziś skarb ten znajduję się w \" Waszych rękach\". Mam nadzieję, że moja szczerość skruszy Wasze serca bym z diamentem mogła wędrować przez kolorowe lasy mojego snu.

Ten przepiękny diament byłby wspaniałym prezentem dla mojej Żony, z okazji zbliżających się narodzin naszego pierwszego dziecka.

Żeby móc spojrzeć na niego na co dzień i przypominać sobie że życie jest piękne. Często o tym zapominamy.

Diament to symbol bogactwa, dobrobytu i niezależności finansowej. Niby czysty węgiel, a jednak niepokonany i niezniszczalny. Potrafi mocno kroić szkło, a jednocześnie delikatnie wydobywać najpiękniejszą muzykę z winylowych płyt. Diament to minerał dla ludzi silnych, a ludzie silni dbają o swoje najukochańsze kobiety, więc ten diament znakomicie komponowałby się z aksamitną skórą mojej wybranki życia.

DIAMENT - jedni widzą w nim: władzę, wartość - inni
jego nadzwyczajne piękno.

Dla mnie jednak jest czymś innym. Jest czymś wyjątkowym.

Czymś przypominającym o naprawdę wyjątkowych chwilach.
Wyjątkowych uczuciach, które z czasem samoistnie
po prostu wygasają.

Czy pamiętasz pierwszy pocałunek?
Tą bliskość, gdy serce biło jak szalone?
Być może twoje ciało było jakby naelektryzowane,
tak bardzo, że aż trudno to nawet opisać.

To jest niesamowite.

Codzienność jednak jest inna.
Dzień w dzień, idziemy do pracy od rana do nocy.
Praca - dom, praca - dom.
Dni mijają, a wszystko wokół staje się po prostu
szare - bez wyrazu.

Lata mijają, my się starzejemy, tracimy zapał i
energię.
Wszystko traci na wartość, traci ten blask.

Jednak diament - diament jest inny.

Diament jest inny niż wszystko co znamy.

* Diament nie traci wartości!
Dla niego 100 lat, jest szybsze niż mrugnięcie okiem.
* W najgorszych możliwych chwilach, jak np. wojna,
może pomóc zachować majątek. Jest mały, ma bardzo dużą wartość i łatwo można go schować.
* Diament to symbol statusu społecznego, bogactwa.
W końcu nie wielu na niego stać.
* Jego wartość, może w sposób materialny pokazać,
jak bardzo kochamy drugą osobę. Jak wiele możemy dać... pierścionek z diamentem.
* Daje wyjątkowe poczucie piękna i estetyki, zwłaszcza
gdy magicznie się rozświetla.

Diamenty są po prostu wyjątkowe.
A ta wyjątkowość, przypomina, że świat wcale nie
jest szary i bez wyraz.

Nawet powrót do domu, wśród innych zmęczonych życiem
ludzi, pragnących tylko odpocząć, z pewnością nie byłby taki sam.
Nawet nie musiał bym na niego patrzeć, by poczuć
jego niezwykłą moc.

Pewne rzeczy się nie zmieniają, tak jak diament.
Magiczne chwile, wcale nie muszą mijać - odchodząc w zapomnienie.

Dlatego właśnie chciałbym go wygrać.

Ja jestem sama jak diament:
szczera, szlachetna, blyskotliwa, twarda i dla wielu drogocenna❤

Szanowni Państwo,
Informuję, że jestem prawowitą właścicielką przedmiotowego diamentu (tak, tego diamentu, którego zdjęcia zamieszczono na stronie internetowej dfwest.pl). Jestem Królową Magdaleną I z Rodu Walecznych. Kilka miesięcy temu miałam wypadek. Nie był bardzo poważny, dlatego nie napisali o nim w internetach... Spadła mi wtedy z głowy moja królewska korona, która doznała licznych urazów przy kontakcie z betonem. Długo zbierałam z chodnika rozsypane klejnoty. Zebrałam wszystkie, oprócz tego jednego! Jestem przekonana, że jest to mój królewski diament, który od pokoleń zdobił koronę Rodu Walecznych. Posiadam niezbędne zaświadczenia i certyfikaty potwierdzające ten fakt. Proszę zatem uprzejmie o jego dobrowolny zwrot w moje królewskie ręce w ciągu 15 dni od doręczenia niniejszej wiadomości, tj. 14 lutego 2018 roku. W przypadku braku odpowiedzi ze strony Domu Finansowego West będę zmuszona zgłosić sprawę na policję oraz uruchomić odpowiednie procedury prawne mające na celu zabezpieczenie mojej własności.

Z poważaniem
Magdalena I z Rodu Walecznych, Królowa.

Kobieta niezależna chce mieć coś własnego,
Aby połechtać swoje ego,
Dlatego nie prosi mężczyzny o diament,
Bo bieda to jego mankament,
A ja mam ostry temperament,
Więc nie będzie mi potrzebny ślubu sakrament,
I byłabym w siódmym niebie mając ten kamień tylko dla siebie! 💙💎

Moje życie przypomina życie Adasia z filmy \"Nic śmiesznego\". Ten diament byłby najlepszą rzeczą, która mnie spotkała przez ostatnie lata. Dałby mi nadzieję....

Jestem romantykiem i ten diament pomoże spełnić marzenia Mojej Ukochanej :)

W antyku wierzono, że ani żelazo ani ogień nie są w stanie pokonać diamentu. Może to zrobić jedynie kozia krew i masło. Nie wiadomo jak powstał ten mit. Chciałbym pozyskać obiekt badań - mam masło.

Kamienie szlachetne są romantyczne tak jak poezja więc napisałem haiku:

Diament piękny jest,
Mej żonie radość sprawi,
Wygrać go bym chciał.

Zbieram piasek czyli drobne kamyczki, a diament to taki w sumie ładniejszy kamyczek:) takiego jeszcze nie mam :(fajnie byłoby mieć :)

Bo za chwilę mam rocznicę ślubu i datę porodu- potrzebuje żeby ktoś mi to wynagrodzil 😀

Dzięki niemu uszczęśliwię osobę którą kocham, a kiedy Ona jest szczęśliwa, to ja też. Jeden diament, dwie szczęśliwe osoby :)

Walentynki to nie tylko święto par. Dla mnie jest to także święto ludzi, których kochamy. Najbardziej na świecie kocham moją mamę. Miała Ona piękną rodzinną pamiątkę, a mianowicie piękny pierścionek z diamentem. Sprzedała go i w jego miejsce wsadziła cyrkonię abyśmy z siostrą nie zorientowały się, że sytuacja finansowa rodziny ją do tego zmusiła. Nie chce tego diamentu, chce żeby miała go Ona - niech ma jeszcze piękniejszy diament!

Czy to w nocy czy to w dzień dobry diament przyda się !

Nigdy nie widziałem diamentu na żywo. Chciałbym.

W moim pierścionku zaręczynowym wypadło oczko podczas mycia rąk, diamencik wpadł do otworu w umywalce i niestety nie mogłam już go odzyskać. Szkoda, żeby tak piękny pierścionek leżał w kuferku z biżuterią zamiast cieszyć ponownie widokiem jego sentymentalną właścicielkę.

Bo moja żona jest wymagająca a nie planowałem nic specjalnego na walentynki. Dajcie nam szanse.

Bo jestem studentem, co równoznaczne jest z tym, że jeszcze nigdy nie miałem w ręce tak ładnego kamienia. A chciałbym.

Kocham mojego meza z calego serca pracuje ciezko abym z corkami miala wszystko ale nigdy nie smialabym go prosic o taki prezent wiedzac ile daje z siebie zebysmy mialy na troche wiecej niz minimalne potrzeby

Właściwie to nie powinienem ale dlaczego by nie?

Bo zbieram na samochod, a nie mam szczescia do ofiarnych bezdomnych ;)

Moja narzeczona kazała mi wygrać w tym konkursie. Jak nie wygram to wole nie wiedzieć co sie stanie...

5 rok z rzędu spędzam Walentynki sama nie zapowiada się nic nadzwyczajnego , chyba że ? Nawet moje koleżanki które tak mi dogaduja ze nie mam faceta nie spodziewają się że mogłabym dostać od kogoś pierścionek :)

Diament, kamień który idealnie odzwierciedla kobiety w mojej rodzinie. W każdej dostrzegam prawdziwe piękno oraz elegancję. W swej istocie subtelne, tajemnicze i nietuzinkowe. Zarazem niepokonane oraz świadome...swojej siły.

Firma powinna być jak diament - przejrzysta i solidna. Diament jest też najlepszym przyjacielem kobiety więc jest godny zaufania i wartościowy, to dlatego pragnienie diamentu drzemie w każdym z nas, szukamy właśnie takich rzeczy w życiu - stałych i pięknych, takich szukamy partnerów zarówno biznesowych jak i tych najbliższych.
Diament jest symbolem transparentności i siły, ten kamień rozświetliłby każdy mój dzień i przypominał o tym co ważne.

Ponieważ zamierzam się oświadczyć!

Bo uwielbiam błyskotki, wszystko co się świeci i jest drogie xDDDDDD

W końcu mógłbym się oświadczyć!

Diament powinnam otrzymać ja bo \" Diamonds are a girl`s best friends\" jak Marilyn Monroe w swojej piosence śpiewała.

Bo Przyjaciel Kobiety jest tylko jeden <3

Odpowiedź jest prosta. Zaręczyłam się w 2011 roku. W 2013 wzięłam ślub. 15.03.2015 przyszedł na świat nasz kochany synek, a 17.07.2017 córeczka. W tym roku 27 lipca mamy 5 rocznicę ślubu a ja nadal nie mam pierścionka zaręczynowego :-) Gdyby diament był może zmotywował by męża do znalezienia dla niego oprawy.

Powinnam otrzymać od DF WEST diament, ponieważ szczęście sprzyja zuchwałym. A ja kocham siebie i umiem siebie doceniać. Być może tym razem szczęście się do mnie uśmiechnie, i to właśnie ja będę mogła być właścicielką tego pięknego diamentu. Otóż jestem prawdziwą kobietą, kochająca biżuterię i uważam że nic nie doda mi większego blasku oraz większej pewności siebie niż najprawdziwszy na świecie diament. Niedługo Walentynki, dlaczego nie sprawić sobie przyjemności w postaci tego szlachetnego kamienia. Chyba nie ma na świecie kobiety, której nie inspirowała by czystość i szlachetność tych kamieni? Każda kobieta, chce być zauważona i doceniona. Każdy w swój sposób jest UNIKATOWY. Kamień również jest niepowtarzalny, unikatowy, jedyny w swoim rodzaju. To właśnie dlatego stworzymy idealny duet.

Oszlifowałam w swoim życiu już parę diamentów. Troje moich dzieci zaskakuje mnie nieustannie empatią. Dziesiątki moich \"trudnych\" uczniów wyrosło na cudownych ludzi. Z tego diamentu też zrobię brylant

Moj 7 letni syn Franek fascynuje sie kamieniami szlachetnymi,klejnotami natury i wszystkim co zwiazane z kamieniami.Prosil mnie ostatnio o kupno diamentu 😊Moze uda sie go wygrac dla niego

Nigdy diamentów na oczy nie widziałam i brak w moim życiu adoratora od którego takiego cuda spodziewać bym się miała dlatego nie żebym się użalała ale taki diament dostać bym chciał.

DF West to firma diamentowa.
Misją i jakością,
Wszystkiego dokona.
Zysk i bezpieczeństwo ludziom gwarantuje,
Teraz kreatywnym diament oferuje.

Niestety nie mam kamienia takiego, więc proszę DF West o niego aby połechtać moje ego. Bursztynowy diament pięknie się mieniący zaprezentuję z dumą w trakcie mej poślubnej nocy :)

Bo jego kolor pasowałby do moich oczu!

Nie mam pojęcia jak Was przekonać. Na pewno wygra jakiś piękny rym lub wiersz. Ja prosty człowiek nie mam szans. Jednak warto próbować. Warto walczyć. W życiu nie mam łatwo. Może przy takim diamencie sama poczuję się jak diament...

Ja powinnam dostać diament bo nigdy sama sobie to nie kupię 😑 a od męża tym bardziej nie dostanę 😐😏😣 tak więc jest mi przeznaczony 😁😉💎💎💎💍💄👠👌👍

Diamenty najlepszym przyjacielem kobiety,lecz moja mało ma niestety, takiego w kolekcji jej brakuje, jak bursztyn promieniuje, DF West nagrodę niezwykłą oferuje, pieniądze w diamenty inwestuje.

Gdybym jakimś cudem była to szczęściarą to zaśpiewałabym sobie ...Diamentowy kamyk dla mnie spadł, skończył sie mój marny film ,teraz w moim zyciu nada blask i juz nie rozstanę się z nim.Marzy mi się być raz damą ,zmienić życie co byle jak trwa.On zamieni ten moj dramat w piękne chwile co dnia...

Kobiety kochaja diamenty? Nieprawda, mężczyźni również, dlatego chciałbym go wygrać, by pokochać go jak kobieta, niech opiekuje się mną jak mój przyjaciel, będzie na dobre i złe, chronił na codzień swoją mocą. Niech będzie moim amuletem.

Chłopak stwierdził, że pierścionek kupi mi na aliexpress. Cóż, w takim razie o diament muszę postarać się sama!

By przywrócić radość
By oszukać czas
By nadzieja zagościła w nas
By zobaczyć życia blask
By odpędzić lęk i strach
By diamentem przebić mur
By uzyskać spokój dusz i szlachetność bytu zasmakować już.
Samotna każdego roku dnia 14 lutego

Bardzo potrzebuję przyjaciela.
A najlepszym przyjacielem dziewczyny jest diament 😀.
Świetnie do siebie pasujemy!

Dlatego, że go widziałam na żywo i była to miłość od pierwszego wejrzenia!!!❤️

przekazać mojej ulubionej kobiecie-dla mojej żony

Tak naprawdę to ten cudowny kamień podarowalabym mojej córce, na którą zawsze mogę liczyć.

💗 💎

Dlaczego ja powinnam dostać diament? Hmmm... Dlatego że jestem kobietą i jak każda kobieta kocham diamenty :) Diament jest także inwestycją którą za jakiś czas jak będę miała dzieci mogłabym wykorzystać na ich edukację która jest bardzo ważna.

Bo jestem jego warta!

Zastawiając się nad jakąś sensowną odpowiedzią przychodzi mi jedno do głowy zamiast siedzieć i uczyć się do sesji zastanawiam się dlaczego to ja powinnam otrzymać ten ładny diamencik.

Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety, jak śpiewała Marilyn Monroe. Więc odpowiedź dlaczego powinien do mnie trafić wydaje się prosta. Dodatkowo kamień ma przepiękny kolor bursztyny, który ze względu na mieszkanie w Gdański, nad Naszym pięknym morzem Bałtyckim , jest mi wyjątkowo bliski...

Diamencie!
Ty zimą i w lecie-błyszczysz w Świecie!
Me dłoni ,choć młode
Zapewniam-spokojne.
Pragną Cię dziś, Jak serce radości i rozum miłości.
Więc bądź mym szczęściem,kobiecości sekretem i pięknem !

Diament diament niby mały. W tej jedności zachowany, że ludzkości radość sprawia. Jak ta firma DF West wszystko jest na fest! Złota i diamenty ma, przy tym trema nie jest zła. Wygrasz dzisiaj jeśli chcesz, tylko się za to weź!

Powinnam wygrać ten boski diament, ponieważ „to nie ja byłam Ewą” i z pewnością to „nie ja skradłam niebo”, chociaż właściwie mogę powiedzieć, że mogłabym śmiało skraść i tego dokonać. „Jestem szalona” od zawsze, w sercu ja „I love rock and roll” Ten diament jest w stanie rzucić na kolana tłumy, a dlaczego? Bo działa na „Imagine”! Powiem Wam szczerze, że bez niego nie będę miała „What a wonderful world”. Pochodzę z polskiej Krainy Jezior, czyli teoretycznie jest ze mnie niezły „Cud Natury”, brakuje mi jednak tego kamienia by dopełnić całości, a przecież „jestem kobietą, wodą, ogniem..” i zależy mi na tym by zniewalająco wyglądać! On działa na moje zmysły strasznie! A przy tym daje takiego powera, że może dzięki niemu dostanę kopa w zadek i zrobię w końcu oszałamiającą karierę rockmenki, musicie mi uwierzyć, „Mam talent”, a wszyscy od zawsze mi mówili, że „Mam anioła głos” Emotikon smile A wtedy na pewno moja „Autobiografia” będzie bogatsza o jeden rozdział, opiszę w nim oczywiście ten konkurs i wpływ wygranej na moje życie! „Cicha woda brzegi rwie” a Wy wybierzcie mnie chciałoby się powiedzieć. Mam nadzieję, że uda mi się wygrać i będę miała straszną „Satisfaction”!

aby spełnić moje marzenie.

Life in Warsaw for a foreigner isn\'t easy

Witam :) mam 29 lat pochodze z Walbrzycha
mialem tarapaty finansowe obecniepracuje moja babcia mi pomogla
Pomagala mi przez cale zycie byla dla mnie jak Matka i Ojciec
pragne jej pokazac ze to wlasnie ona jest najwazniejsza w moim zyciu :) Pozdrawiam :)

Diament - to mój kamień urodzenia. Z niepozornej bryłki nóż szlifierski stworzył cud. Tak i ja każdego dnia, dostaję życia szlif i staję się klejnotem. Dlaczego ja? - bo diament przyciąga diament

Otrzymanie tego diamentu zapewne będzie moją jedyną Walentynką, więc naprawdę sprawicie, że ten dzień będzie lepszy. Będą to najlepsze Walentynki jak dotąd. Prezent w postaci diamentu to idealny podarunek dla kobiety. Marilyn Monroe kiedyś śpiewała \"diament to najlepszy przyjaciel kobiety\". Wiele w tym prawdy, bo przecież lubimy być traktowane jak diament, majestatyczny i najcenniejszy skarb. Miło, że firma DF West daje szansę na wygranie tej wspaniałej nagrody, dzięki której można przez jeden dzień poczuć się wyjątkowo.

Pozwólcie Państwo, że się przedstawię
I wezmę udział w tej super zabawie.
Kasia po babci, skromna dziewczyna.
Walkę o brylant tak rozpoczynam.

Jest nas pięcioro- fajna rodzinka.
Dzieci to Maja, Marek i Lilka.
Tata to Rafał. W banku pracuje.
A ja stanowisko w szkole piastuję.

Bo moje serce dziś wielce drży.
Piękny ten diament dajcie że mi.
Ja tu walory wielkie widzę jego,
Godnam go przecież tak cudownego.

On doda oczu mym lśniącego blasku,
On przecież nie szuka tutaj poklasku.
Dumnie On moje serce ozdobi.
Pokocham szczerze, wszystko dlań zrobię.

Jam jest kobietą wszak doskonałą.
I żoną i matką jestem wspaniałą.
Spełniona w życiu jestem szczęśliwa,
Lecz z biegiem lat mi zmarszczek przybywa.
Codziennie biegnę przez życie z polotem,
Nigdy nie martwię się tym co potem.
Na skarb tak wielki wiem, że zasługuję.
Tak mocno w to wierzę i sercem to czuję.

Nagrodą będzie za miłość i wiarę.
Bo wszystko zwyciężę, na pewno dam radę.
Jestem jak diament, oszlifowana.
W brylant przemiana jest pożądana.

Ten brylant przemawia:
Żyję dla Ciebie!
U Ciebie mam wszystko. Poczuję się jak w niebie!
Czule mnie przytul. Weź mnie w swe dłonie.
Dla Ciebie zrodzony!
Mój blask z twym dobrem nigdy nie utonie!

Więc moi kochani, sami widzicie.
Przeznaczenia tego nigdy nie zmienicie.
Brylant otulił mnie swoją miłością.
Niech tak się stanie. Przyjmę go z radością!

Mam nieuleczalną słabość do tego co ponadczasowo piękne...

Diament to najlepszy przyjaciel kobiety, dlatego zostawie dziewczynę w domu z jej najlepszym przyjacielem a sam pójdę do klubu na salsę ;d

Jak każda kobieta uwielbiam różnego rodzaju błyskotki. Ze względu na zbliżające się święto zakochanych oraz urodziny, jak wszystkie damy, chciałabym się poczuć wyjątkowo, a uważam że taki diamencik idealnie pasowałby do mojej kreacji która przeznaczyłam na ten wieczór...:)

Powinnam otrzymać od Szanownego Państwa diament, ponieważ wierzę, iż brakuje mi go do dopełnienia mojego anielskiego blasku oraz niezaprzeczalnie poruszyłby moją duszę radością, że coś pięknego w końcu trafiło w moje dłonie.

Kto jest dla nas najważniejszy w życiiu? Na to pytanie nauczyłam się odpowiedać dopiero w tym roku. My sami jesteśmy dla siebie najważniejsi! Bo kto za nas przeżyje nasze życie? Mama? Mąż? Dziecko? Nieee, to my sami musimy pamiętać w natłoku spraw też o sobie i nie tylko próbować dogodzić wszystkim dookoła. Nasze szczęście jest najważniejsze, bo kiedy my jesteśmy szczęśliwi to i nasi bliscy to czują i sami zarażani są tą energią.
Tak to jest coś co sprawiłoby ogromny uśmiech na mojej twarzy, którym mogłabym zarażać moich cudownych bliskich :)

Od jakichś dwóch tygodni słyszę szczebiotliwy głosik Żony: \" a co mi kipisz na Walentynki?! I pamiętaj, że dzień kobiet też się zbliża...\" Pytam się:\"a co chcesz?\" A żonka z lekkim fochem:\"nie wiem, niespodziewajkę mi zrób!\". Myślę, że gdybym wygrał jej ten diament, to miałbym spokój przynajmniej do gwiazdki...

Piękny diament chcecie przekazać, lecz teraz trzeba się wykazać. Dlaczego to ja wygrać go mam, zaraz po krótce zdradzę Wam😉
Pierwszy diament sobie kupiłam, gdy pracę w Urzędzie na inną zmieniłam. Nie jest co prawda jak Wasz okazały, lecz dla mnie po prostu doskonały. W kolczykach pięknych noszę je, dodają blasku, jak słońce w dzień. Na pozostałe oszczędzałam, bo w pięknej zawieszce się zakochałam😉 Diament od Was byłby inwestycją, lokatą po prostu na lepszą przyszłość. Po prawdzie wątpię, że wygrać się uda, jednakże zawsze wierzyłam w cuda😙

Chciałabym otrzymać ten przepiękny diament aby wręczyć go najwspanialszej osobie, mojej mamie.

Potrzebuje kopa na nowe lepsze życie to dotychczasowe było walka o przetrwanie ciągłe potyczki i upadki sprawiły że jestem na złej drodze do nikąd chciałbym to zmienić żeby móc chociaż raz nie myśleć o tym co przyniesie jutro.
Czasami myślę nad tym po co zostaliśmy stworzeni czy naprawdę ktoś czerpie z tego przyjemność że duża grupa ludzi na ziemi cierpi tylko dlatego że otrzymali to coś co nazywamy życiem albowiem to nie stanowi największego problemu w dzisiejszych czasach pokolenia skupiają za dużą uwagę na wartość pieniędzy czy też urody jaką przecież każdy z nas został obdarzony przez naszego tworzyciela i dlatego ludzie muszą w końcu zrozumieć że największym problemem jesteśmy my sami dopóki nie zakceptujemy takiego świata jaki został dla nas stworzony nadal będziemy nieszczęśliwi.

W tej sytuacji nie raz myślałem nad sensem życia i dlatego proszę o wasze wsparcie na nowej drodze życia.

Chciałbym go podarować kobiecie mojego życia która znaczy dla mnie więcej niż diamenty całego swiata

Aby mieć coś cennego w szufladzie. Coś czym mogłabym się chwalić i coś co mogłabym podziwiać. Z radością zerkałabym na niego. A w przyszłości zainicjuje rodzinną tradycję, więź między pokoleniową, przekazując go swoim córkom, one wnuką... Jak w filmach, jak w bajce, jak w szczęśliwej rodzinie

Powinienem otrzymać od Was ten diament, gdyż mimo szczerej chęci nie znajduje powodu dla którego nie mógłbym go otrzymać od Was.

Wstawie go w smoczek dla dziecka.

Oryginalna, subtelna, błyskotliwa... za sprawą moich długich, kasztanowych włosów oraz mieniących się w słońcu bursztynowych oczu, potrafię zamknąć w sobie wszystkie wspomnienia i zapachy związane z jesiennym krajobrazem. Opisem przypominam diament, który jest do wygrania w konkursie. Jestem pewna, że razem tworzylibyśmy parę idealną. Dodatkowo w te Walentynki wypadają moje 30 urodziny!

Ten kto daje uczciwie - otrzymuje wielokrotność.. Więc DF West wie i w tym względzie co robi. A ja po otrzymaniu tego unikatowego diamentu też mam zamiar go oddać w słusznej sprawie .. np żonie:)

Po pierwsze, stał by się kolejną udaną inwestycją. Po drugie nie od dziś wiadomo że diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiet. Kochamy je, gdyż czynią nas wyjątkowymi...a myślę że każda z nas uwielbia się tak czuć:-)

Byłam, czym jesteś.
Będę, kim jestem.
Stwórzmy siebie nawzajem
- Kobietę z diamentem.

Ponieważ bylby idealnym prezentem dla mojej corki.

Mam okazje na drugi start.dawno juz rodzice i bracia zmarli wiec tak juz w wieku 37 lat z\" oczkiem \"no i waszym doswiadczeniem moglbym cos o przyszlosci pomyslec.bo narazie w obecnej pracy zero szans

W tym roku kończę studia licencjackie i mam dość systemu w jakim żyję. Moim marzeniem i planem jest wyjechać do Ameryki Południowej, jako że to właśnie obszar kulturowy, który studiuję. Z pieniędzmi, czy bez. Mam zamiar podróżować stopem aż do Gibraltaru, potem łapać jakiś statek, który zabierze mnie do Brazylii i stamtąd podróżować stopem do Peru. Jeśli nie chcecie aby mnie porwano, zabito, zgwałcono 8 razy - potrzebuję na lot. Tak spożytkowałabym wygarnę, na diameNtralną zmianę życia. Pozdrawiam

Ponieważ się na tym nie znam, myślę że z waszą pomocą mogę się nauczyć inwestować, no i mam ok 100.000 do zainwestowania 😊

Bo od zawsze o nim marzyłam????A stać mnie tylko na,, pyłek \"(0,002 karata)😭,może chociaż raz coś wygram??? Pewnie nie - nadzieja umiera ostatnia 💝

Na walentynki dla moiej Martuni

Bo moja żona jest jak nie oszlifowany diament.

Diament idealny do mojego pierścionka zaręczyniwego :-) Z ukochanym odkładamy to ważne wydarzenie już od dłuższego czasu,ale teraz kiedy nasze dziecko lada chwila przyjdzie na świat wiemy że trzeba zrobić ten krok do przodu. Więc najpierw zaręczyny,potem ślub ,a potem... żyli długo i szczęśliwie :)

No nigdy nic nie wyglalam.

Dostać diament to jak ze sporym majątkiem Testament lecz u mnie tak nie stanie się więc choć wygrać diament chcę.

Chciałabym wygrać diament, ponieważ jest piękny, a nigdy nie miałam tak cennej rzeczy. Wspaniale byłoby móc przyglądać się jemu w spokojne wieczory i cieszyć oko jego pięknem.

Aby błyszczeć jak diament

Ponieważ kolekcjonuje kamienie- do tej pory mam ich chyba sto...tyle że w NERKACH...są nieco mniej szlachetne więc przydałby jeden \"rodzynek\" w kolekcji ;D

dlatego, że 21 lipca poslubiam najcudowniejsza Kobieta na Świecie. Mój Skarb, Mojego najcudowniejszego Przyjaciela, moją ukochaną Aneczke:) moj cały Świat!

Jeśli mogłabym otrzymać ten diament , wreczyłabym go pewnej bliskiej mi osobie, ktora jakiś czas temu straciła w pożarze cały dom i również cały swój dobytek.Tą bliska mi osobą jest moja babcia...Przed pożarem posiadała bardzo piękna kolekcję biżuterii ,była ona bardzo kosztowna.Należała jeszcze do jej prababci. Wlascicielka tej kolekcji zakładała któraś z ozdób tylko na wielka uroczystość lub czasami będąc sama w domu żeby poczuć się jak prawdziwa dama.Nie należała do majetnych osób , ale nigdy nie przeszło jej przez myśl żeby sprzedać komuś swoją kolekcję biżuterii. Za bardzo ja kochała Niestety teraz nie ma już nic...Spłonęła jej piękna kolekcja, i spłonal też jej blask w oczach...Chciałabym zobaczyć jeszcze raz uśmiech na jej twarzy .Tak jak wtedy kiedy zakładała swoje piękne kolczyki .Teraz babcia już prawie wogole się nie uśmiecha .Ciągle wspomina swoje klejnoty ktorych juz nigdy nie zobaczy . Babcia ma 80 lat i tak bardzo chciałabym podarować jej cos co sprawi że jeszcze poczuje się szczęśliwa ...

Dlaczego to właśnie do mnie powinien trafić ten piękny diament ? Ponieważ byłby najpiękniejszą rodzinną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Stałby się czymś więcej niż tylko kosztowną błyskotką - symbolem rodowym mojej rodziny. Taką wygraną z pewnością wszyscy by wspominali jeszcze wiele, wiele lat po ogłoszeniu wyników.

Bo jeszcze nie mam diamentu

Yes please its my 50th birthday on 13th february 😁😁😁😘

Miliony lat tworzony przez matkę naturę w kolor ozdobiony stał się moim cudem. Trofeum zdobyte w rękach moich błyszczy twardy ma charakter, każdy się z nim liczy.

Bo mam dużo lat i jeszcze nigdy nic w życiu nie wygrałam

Jak każda kobieta kocham blyskotki.Diament to odzwierciedlenie mojej duszy.Razem z nią tworzymy jedna całość. Jego kolor idealnie pasuje do moich piwnych oczu.Jego blask cudownie bedzie sie odbijał w sloneczne dni w moich oczach

dej ten diament, bo nie mam
BARDZO PROSZĘ

Powinnam otrzymać diament, bo kocham kamienie i biżuterię. Od małego tworzę swoją kolekcję we wszelkiego rodzaju szkatułkach, ozdobnych kuferkach. Brakuje mi takiego cuda, który by dopełnił ową kolekcję i stał się jej sercem.

bardzo mi sie podoba i chce go miec

Ponieważ chciałbym go podarować mojej ukochanej kobiecie.

Diament to najtwardsza substancja w przyrodzie, więc może utrwali moją miłość :-)

Ponieważ właśnie dowiedziałem się, że po raz czwarty zostanę tatą! Chciałbym udekorować tym diamentem moją wspaniałą małżonkę, która jest bardzo dzielną i silną kobietą i wspaniałą mamą :)

Chciałabym wygrać ten uroczy \"Podarunek Piękności\" dla kogoś szczególnego w moim życiu, mojej najlepszej przyjaciółki, która mimo wielu trudności stara się być uśmiechnięta i zawsze pomocna, no bo kto powiedział, że Walentynki należą tylko do par? Moja Mama jest naprawdę czadową kobietą, silną o bardzo delikatnym wnętrzu, uśmiechniętą, ale kryjącą w sobie duże pokłady smutku, ciekawą świata, chcącą czasami zaszaleć, ale nie mającą ani czasu, ani okazji. W zeszłym roku skończyła już 63 lata, za kilka miesięcy zostanie dumną emerytką, a więc mamy co świętować. Poza tym mój, niestety nieżyjący już, Tata miał w zwyczaju obdarowywać Mamę z każdej nawet błahej okazji (choć nie przepadał akurat za Walentynkami) wielkim bukietem kwiatów: róż albo tulipanów, czasami czekoladkami, bądź biżuterią. A kiedy ktoś ukradł Mamie obrączkę i pierścionek ślubny, podzielił się z nią swoją obrączką i kupił nową zaręczynową biżuterię :) Myślę, że Mamie tego brakuje, a że Walentynki to świetny dzień, aby pokazać, że kogoś kochamy to mam nadzieję, że mi pomożecie w okazaniu uczuć jednej z najważniejszych osób w moim życiu. :) Z tego powodu, aby zdobyć ten diament poruszę niebo, przychylę Wam nieba, a jeśli się uda to poczuję się jak w siódmym niebie. Jeśli jednak odpowiedź będzie odmowna pocieszę się kawałkiem sernika: przynajmniej poczuję niebo w gębie!

Diament wiadomo najlepszy przyjaciel kobiety dodaje elegancji idealnie współgra z biżuterią sprawiając że kobieta wygląda jak milion dolarów ale też dzięki nim można zdobyć pewność siebie. Dlaczego powinnam go otrzymać? Nigdy nie miałam w swoich rękach diamentu ani nie nosiłam go a jakbym dostała od was taki diament to na pewno zrobiłabym z niego biżuterie i nacieszyła oko.

Miłość jest wielka,
miłość sen życia daje,
czasem jednak sprawdza się
zdanie KOCHAM to piękne słowo KO szybko odchodzi CHAM zostaje..............
i wtedy zostaje DIAMENT, który smutki rozstawia po kątach

D-dlatego,że byłby cudownym prezentem
I-idealny dla mojej ukochanej
A-Anetta to jej imię
M-Matka mojego syna zasługuje na to co najlepsze
E-ekstremalna radość z takiego prezentu zapewniona
N-niesamowicie piękna ozdoba
T-tylko dla niej...

Mówi się, że aby coś otrzymać trzeba w to mocno wierzyć... Tymczasem ja nie wierzę ani trochę, że ten diament trafi się właśnie mnie. I dlatego powinnam go otrzymać? No tak, udowodnijmy, że los potrafi się uśmiechnąć nawet do sceptyków i niedowiarków! ;)

Muszę zdobyć diament, żeby dać go Holly,
Ci zbywcy szturmują jej drzwi, nie chcą czekać,
Mam dziesięć dolarów, ona śni o kolii,
Cyrkonię wciąż znoszą, to jej nie urzeka.

Przyćmiony burbonem niby cień człowieka,
Patrzę jak na deser łasi się kuweciarz,
Wcale go nie pieśći dzisiaj, jest na lekach,
Diamentowy cień na jej powiekę wleciał.

Dzwoni pan Dzwoneczek, ocknąłem się na raz,
Ważny tutaj klient zostawił mu paczkę -
\'Bierzcie no taryfę, bądźcie szybko, alarm!
Jeśli nie doręczę strzeli mi w jadaczkę.\'

Budź się ty aktorko, odstaw barbituran,
Czemu nie chcesz słuchać swego amikusa,
Złapmy trochę tlenu, żadna to tortura,
Tam pod kontuarem pewna jest pokusa.

Uwielbiam błyszczące kamienie, a że nie stać mnie na prawdziwe brylanty (większe, niż mały łepek od szpili), to szukam zastępstwa w postaci cyrkonii i kamieni Swarovskiego. Fakt, ładnie się błyszczą, ale nie mają tej tajemniczej głębi i roziskrzonego blasku, jaki mają tylko i wyłącznie prawdziwe diamenty ze szlifem brylantowym.

Ten brylant chciałabym z dwóch powodów.
Pierwszy - dlatego, że samo słowo \"brylant\" i \"diament\" mają w sobie moc i powodują, że człowiek czuje się bogatszy, piękniejszy, mądrzejszy i lepszy ;-) już przez sam fakt posiadania kamienia \"dla wybranych\".

Drugi - bo jest w pięknym kolorze bursztynu. A bursztyny to drugi (obok diamentów) twór Matki Natury, który kocham :-) Co roku jadę nad morze i zawsze kupuję sobie biżuterię z bursztynem. Przez 8 lat trochę tego się uzbierało, ale przecież biżuterii nigdy za wiele, prawda? ;-)

Węgiel i żywica... a mogą przynieść TYYYLE radości...

Dlaczego by nie.Bardzo podobają mi się diamenty.

Zawsze marzyłam o czymś co mogło być tylko i wyłącznie moje. Mijały lata, mam córkę która kocham ponad życie i tak myślę, że większego diamentu jak ona nie ma na świecie. DLATEGO ten kolorowy diament podaruje mojej córci Wiktorii.

Jestem kobieta,ale z głowa na karku.Nie liczę na prezenty tylko sama je sobie organizuje,pracując ,inwestując,wynajdując okazje.Taki diament świetnie oprawiony idealnie pasowałby do mojej karnacji i byłby inwestycja,ktora zawsze miałabym na oku,a na jej widok zawsze pojawiałby sie błysk i zadowolenia,ze znowu sama siebie nie zawiodłam

Ponieważ mam w domu 2 Najpiekniejsze diamenty Żonę i Córeczkę a trzeci byłby na dokładkę Hoć była by to namiastka piękna mając na uwadze dwa pierwsze diamenty...

Oszlifować go swą przyjaźnią
by w brylant się cudny zamienić,
trzymać go w dłoniach jak wielki skarb
by kształtu swojego nie zmienił

Kocham piękno naturalne, doceniam to co niebanalne,
blask diamentu każdy doceni, jego kolor nigdy się nie zmieni,
więc dar natury i kunszt ludzki chcecie podarować żeby cudem świata się rozkoszować.

Diament to luksus, a luksus to motywator. Każdy do niego dąży, ale nie każdemu dane jest go zaznać. Pragnę mieć sejf wielkości szafy, konto pełne jak u szejka z Dubaju, naszyjniki w jadeity, agaty, dom na Kanarach i wygodny odrzutowiec, ale na dobry początek wystarczy mi Kolorowy Diament, który rozjaśni szarą rzeczywistość.

Bo taki diament umożliwi mi poznać moc ósmego koloru tęczy. Ten cudny diament z pewnością dodałby mi nieograniczoną siłę niebiańską, energię rajską i moc kosmiczną.

On należy się mnie dlatego, że: nigdy nie dostałam diamentów mimo temperamentu, urody niebanalnej: radiowej, nie teatralnej, poczucia humoru, braku adoratorów, wdzięku wyjątkowego, czaru ujmującego.

To ja jestem najlepszym przyjacielem kobiety :).Przejąłbym go żeby pozbyć się konkurencji.

Byłabym największą szczęściarą, gdybym mogła wygrać ten diament. Znając jego wartość wiem już jak ciężko jest mieć w posiadaniu 10 tys zł, a akurat tyle zostało mi do spłaty samochodu.. Poza tym mam już jeden diament, a podobno diamenty nie lubią być same ;)

Jako mała dziewczynka najważniejszy dzień w życiu sobie wyobrażałam i każdy detal wizualizowałam! Teraz marzenia w jawę się zmieniają i ślub urealniają! Biała sukienka już wybrana i fryzura zaplanowana, do tego wisienki na torcie mi brakuje dlatego, liczę że DF West diament mi podaruje!

Zawsze marzyłam o takim diamenci kocham kamienie

Dlaczego ja pytacie ? W ubieglym roku wypadl mi moj brylancik z pierscionka zareczynowego...To moj jedyny pierscionek jaki kiedykolwiek mialam . Jest mi smutno bo od tego czasu jakos i w moim malzenstwie cos jest nie tak ... Pozdrawiam

W konwencji łotrzykowskiej:
Kamyczek albo stryczek
lub retorycznie:
brylanciki czy kłopociki?

A na poważnie - marzy mi się sygnet w stylu antycznego Słońca z Werginy. Ten diament byłby jego ukoronowaniem.

Ten diament chciałabym otrzymać jest taki piekny , jak moja córka jest piękna moim skarbem . Chciałabym Dać mały prezent , podarować moją dużą miłością pięknym diamentem dla niej . :)

Jak każda kobieta kocha biżuterię , podobno są najlepszymi przyjaciółkami, dodają, podkreślają kobiecą urode, dodają stylu i klasy. Nigdy nie miałam tak wspaniałego kamienia na sobie. Chciałabym nosząc ten kamień czuć się wartościowsza i doceniana - bo jesteśmy tego warte.

Nie chcę złota ani sławy,
co niejeden ma z wystawy.
Moim celem dzisiaj jest,
wygrać diament z DF West!
Co ja wtedy z niego zrobię?
Otóż powiem - Nikt się nie dowie ;))

Z takiego kamienia można by zrobić piękny pierścionek zaręczynowy... a ten może mi się już niedługo przydać!

Gdyż też potrafię błyszczeć i stanowilibysmy zgrany duet

Myślę że diament jest to niepowtarzalny kamień który powinien rozświetlać urodę każdej prawdziwej kobiety. Dodaje on napewno pewności siebie , elegancji oraz przykuwa wzrok zarówno Panów jak i Pan . Chciałabym mieć w swoim domu taki diament by móc się nim cieszyć i oczywiście podkreślać nim swoją kobiecość i siłę .

Mnie tez sie nalezy cos od zycia:),sprzedam I pomoge finansowo rodzicom I mężowi,mąż pracuje sam na nasza 3 osobowa rodzine I jest ciezko.

1raz bym cos wygrala 😁

ja nazywam się jan Wojtala i pochodzę z Wrocławia chcę otrzymać dlatego, ponieważ mi bardzo zależy na tym diamenciem który jest dla mniem bardzo cenny chcę porównać jego do igrzysk olimpijskich, którem są rozgrywanem co 4lata są bardzo ważną imprezą dla sportowca w swoim życiu tak jak dla mniem jest ważnem osiągnąć bardzo wspaniały dla siebiem diament w, którym bym siebiem uszczęśliwił w życiu bo co można by było mieć chcieć tylko to jest moim marzeniem do szczęścia na jakieś swoje wydatki wydawając zato oczywiściem zainwestował bym też w jakąś akcję charytatywną dla tych, którzy potrzebują pomocy jestem pasjonatem diamentów bardzo mniem to interesujem, chciałbym też podróżować tylko nie ma wystarczającą pieniędzy chyba, że innym razem, kiedyś mógłbym się spotkać ze swoimi ulubieńcami skoków narciarskich Adamem Małyszem Kamilem Stochem w zakopanem jak bym miał pieniądze tylko zaco w jakim sposobem drogo kosztujem wycieczka bardzo był bym najszczęśliwszym w tedy człowiekiem na świeciem tylko co zrobić jak się nie ma pieniędzy wiersz diamenciku mój kochany wybierz mniem i daj dolary bendem w tedy tak szczęśliwy uszcziskając ciebiem z całej siły a potem podziękuję tobiem wyśmieniciem za całem wspaniałem mojem życiem sławjąc ciebiem ponad życiem to już koniec

Nie ma jednej prostej odpowiedzi dlaczego diament powinien powędrować właśnie w moje ręce ale postaram się stworzyć alfabetyczną listę MOICH POWODÓW dotyczących tego przepięknego kamienia:
A) arystokratyczne arcydzieło
B) błyszczący blask
C) czarujące cudo
D) DIAMENT (sądze że to jeden z najważniejszych powodów)
E) estetyczna elegancja
F) figlarna finezja
G) gorejąca gwiazda
H) hipnotyzujący
I) intrygujący
J) jaskrawy
K) kuszący
L) limitowany
Ł) łakomy łów
M) majestatyczny
N) nieoceniony, nietuzinkowy
O) oryginalny
P) proste piękno
R) rzadkie rękodzieło
S) stylowy szyk
T) tęczowy trend
U) ukochany, urokliwy
W) wyjątkowy
X) eXtraordynaryjny
Y) YES!
Z) zachwycająco zniewalający
Po takim alfabecie zachwytu każdy chciałby być w posiadaniu najpiękniejszego diamentu!

Witam ja nie chciałbym tego brylantu dla siebie, tylko dla mojej żony . Bardzo ją Kocham i chciałbym go dać jej na naszą siódmą rocznicę ślubu żeby wiedziała że Bardzo Ją Kocham

Mądrość ludowa mówi: \"diamenty są wieczne\". Zaiste, rąbek prawdy w tym jest. A skoro są wieczne, muszą być piękne, a co za tym idzie wartościowe. Myślę, że diament ten będzie się niesamowicie prezentował na szyi i dekolcie pięknej kobiety, gdyż według zasady piękno przyciąga piękno oraz ładnemu we wszystkim ładnie. Należy przyznać, iż jest to produkt Premium, przeznaczony do specjalnego nadzwyczajnego traktowania, tak delikatnego, co może uczynić tylko kobieca dłoń perfekcjonistki.

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, nigdy w swoim życiu nawet nie trzymałem w dłoni prawdziwego diamentu. Dlatego też posiadanie na własność diamentu było by ogromnym szczęściem.

Ponieważ nic nie jest lepszym towarzyszem dla kobiety, niż diamenty, które podkreślają kobiecą wrażliwość i delikatność oraz piękno, nie tylko zewnętrzne które mają w sobie. Ponad to diamenty dodają wielkiej pewności siebie, której mi brakuje i razem z nim poczułabym się silną kobietą, dla której żadne wyzwania nie stanowią problemu, a kiedyś mogłabym go przekazać dalej swojej córce, aby i ona pamiętała o tych wartościach.

Zbliżają się walentynki a w ich magiczny czas diament w bogactwo zaopatrzy nas.

Oj chciałabym otrzymać diament , bo nic tak pięknego w życiu nie dostałam, a wiadomo kobiety kochają diamenty :) i jeszcze utrzeć nosa mojemu osobistycznemu mężowi , który uważa ,że w konkursach nie można wygrać

Pytanie powinno brzmieć komu mógłbym go podarować. Jest taka osoba w moim życiu która napędza mnie, daje poczucie bezpieczeństwa, jest moim kumplem, kompanem i przyjacielem na którym mogę polegać. Jest ze mną na dobre i na złe. Mimo różnic tak wiele nas łączy. To właśnie ta osoba nie ja powinna dostać ten diament jako wyraz mojej wdzięczności za to że jest przy mnie i kocha mnie to jakim jestem.

Powinnam dostać od Was diament, bo wiele w życiu przeszłam. Od dziecka prześladowana w szkole, na ulicy, przez trądzik czułam się jak trędowata. Smiali się ze mnie, wyzywali,a ja nie mialam odwagi by sie poskarzyć komus. Byłam sama przez te wszystkie lata.Teraz jestem dorosła, silniejsza, ale gdybym dostała ten diament dodałby mi odwagi, i pokazał, że jestem naprawdę lepsza od tych , którzy mnie szykanowali całe lata.

Dimenty ozdobą kobiety! To banalne.jednak myślę że każda z nas o nich skrycie marzy! .Nawet jeśli nie mówimy o tym głośno! !!!!!.

\"Dlaczego ja?\" Spieszę z wytłumaczeniem:
Obejrzałam \"Poznaj swoje prawa\", to był \"Dzień, który zmienił moje życie\". Od tego momentu \"Trudne sprawy\" są dla mnie przyjemne jak \"Pamiętniki z wakacji\". Rozwiązuję nawet \"Sekrety sąsiadów\". Najczęściej są to \"Zdrady\". Dochodzę prawdy \"Czyja wina\".
Czuję się jak \"Malanowski i partnerzy\" . Dosłownie jak \"Detektywi w akcji\". Niekiedy są to \"Niesamowite historie\", a czasami zwykła \"Ukryta prawda\".
\"Nieprawdopodobne, a jednak\". I wiem, że to jest moja \"Życiowa szansa\" by w tym miesiącu nie wywiązała się \"Awantura o kasę\" z mężem z powodu zakupów biżuterii. W końcu to moja \"Pierwsza miłość\". \"Miłość w rytmie disco\"
Bądźmy \"Sprawiedliwi\" jak \"Sędzia Anna Maria Wesołowska\" lub jak \"Sąd rodzinny\" i przyznajmy rację, że wygrać muszę ja.
Nie bądźcie \"Odwróceni\" na moje prośby. To nie jest \"Ameryka marzeń\".
Niektórzy mają \"Siedem życzeń\", ja mam jedno. To jest Państwa \"Czas honoru\" , a wiem, że macie moc jak \"Czwarta władza\". Gdy piszę ten tekst, z zachwytu mam chyba \"39 i pół\" stopni. Ale to jeszcze \"Daleko od noszy\". To wynika z faktu, że gdy pokazuję chłopakowi nowe wyroby jubilerskie w sklepie, on mówi \"Nie rób scen\", na co odpowiadam mu: mówisz \"Trzy po trzy\". Mój związek z nim jest jak \"Świat według kiepskich\" .

Diament - to cacko, o którym nigdy nie śniłam. Tak nieosiągalne, że nawet nie marzyłam. Aż tu zdarza się okazja niebywała, abym ja ten cudny diament miała. Wiem, że biżuteria ma niezwykłą moc, ogrzewa jak wełniany koc. Dlatego bez dwóch zdań, na niego chrapkę mam. I jeszcze jedno: Urzędowi Skarbowemu wpłacić sporą kwotę ostatnio musiałam, z tej rozpaczy przyznam - że się rozpłakałam, a podobno Ci którzy płaczą będą pocieszeni - ten cudowny diament życie me odmieni!

Diament jest inwestycją, która zawsze się opłaci. Kobieta zaś jest istotą, wartą każdej inwestycji. Dlatego to ja powinnam wygrać ten przepiękny diament, aby inwestor odniósł zyski w postaci mojego szczęścia, radości i dozgonnej wdzięczności. Ja zaś będę z dumą prezentować ten szlachetny klejnot i wciąż podwajać zyski inwestora :)